make a dealz!

Obserwuj nas

Polityka prywatności Newslettera

 

Administrator Twoich danych osobowych Dealz Poland sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Jasielska 16a, 60-476 Poznań, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000692949, NIP: 781-195-32-69, REGON: 368333630 („Dealz”)

Inspektor ochrony danych Dealz oraz jego dane kontaktowe

W Dealz wyznaczony został inspektor ochrony danych, z którym można się kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych.

Adres:

Inspektor Ochrony Danych Osobowych
Dealz Poland Sp. z. o. o.
ul. Jasielska 16a 60-476

Adres e-mail:

ochronadanych@pl.dealz.eu

W jakich celach przetwarzane są Twoje dane osobowe

W celu wysyłania naszego newslettera przetwarzamy udostępnione nam bezpośrednio przez subskrybentów dane, takie jak adres e-mail. Dane te zbieramy i dalej przetwarzamy wyłącznie w celu wysyłania na podany adres e-mail naszego newslettera. Możemy dokonywać profilowania Twoich danych osobowych, co oznacza, że możemy użyć informacji, które zebraliśmy, w celu analizy Twojej aktywności zakupowej w związku z otrzymywanymi informacjami marketingowymi z newslettera, polegającej m. in. na badaniu ilości odwiedzin na stronie internetowej i korzystania z promocji bądź rabatów, w tym w celu dostosowania adresowanej do Ciebie komunikacji do Twoich potrzeb. W takim wypadku nie używamy jednak Twoich danych do profilowania polegającego na podejmowaniu zautomatyzowanych decyzji, które mogłyby wpływać na Twoją sytuację prawną (tj. nie używamy algorytmów w celu podejmowania decyzji mających wpływ na Twoje indywidualne uprawnienia).

Podstawa prawna przetwarzania danych

Dane niezbędne do wysyłania newslettera przetwarzamy na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”) (uzasadniony interes administratora).

Uzasadnionym interesem Dealz jest w takim przypadku bezpośredni marketing swoich produktów oraz usług.

Wysyłanie newslettera za pomocą poczty elektronicznej odbywa się natomiast na podstawie wyraźnej i udokumentowanej zgody każdego z subskrybentów, zgodnie z art. 10 Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Zgodę możesz wycofać w każdym czasie.

Podanie danych następuje dobrowolnie. Nie istnieje żaden prawny obowiązek podania danych osobowych w celach marketingowych.

Okres przechowywania danych Newsletter będziesz otrzymywać tak długo, aż nie wycofasz swojej zgody na otrzymywanie naszego newslettera. W takim przypadku usuniemy też Twoje dane osobowe. Zgodę na otrzymywanie newslettera Dealz możesz wycofać zawsze, w dowolnym momencie i bez trudu, klikając na odpowiedni link w stopce newslettera. Przekazywanie danych innym odbiorcom Twoje dane mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie Dealz, m.in. dostawcom usług IT, agencjom marketingowym – przy czym takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z Dealz i wyłącznie zgodnie z poleceniami Dealz. Twoje dane mogą być również przekazane podmiotom uprawnionym do ich uzyskania na podstawie obowiązującego prawa, np. organom ścigania w razie zgłoszenia przez organ żądania na odpowiedniej podstawie prawnej (np. na potrzeby toczącego się postępowania karnego).  

Przekazywanie danych poza Europejski Obszar Gospodarczy

Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw poza Europejskim Obszarem Gospodarczym. Twoje prawa Przysługują Ci następujące prawa w związku z przetwarzaniem przez Dealz Twoich danych osobowych: – prawo dostępu do swoich danych, w tym do uzyskania kopii danych; – prawo żądania sprostowania danych; – prawo do usunięcia danych; – prawo do wniesienia sprzeciwu na przetwarzanie danych; – prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych; – prawo do ograniczenia przetwarzania danych; – prawo do wycofania zgody w zakresie, w jakim dane są przetwarzane na tej podstawie; wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Z uprawnień tych możesz skorzystać, wysyłając wiadomość na adres ochronadanych@pl.dealz.eu Zgodę na otrzymywanie newslettera Dealz możesz również wycofać zawsze, w dowolnym momencie i bez trudu, klikając na odpowiedni link w stopce newslettera.

Wyszukaj najbliższy sklep Dealz

SZEROKA
OFERTA
MIĘDZYNARODOWE
MARKI
SUPER
CENY
SEZONOWE
PRODUKTY
18 KATEGORII
3000 PRODUKTÓW
NOWE OFERTY
KAŻDEGO DNIA

Informacje dla klienta

Komunikat dotyczący bezpieczeństwa produktu – 814437 WISZĄCA DEKORACJA (EAN: 5045733253472)

Szczegóły:

Komunikat dotyczący bezpieczeństwa produktu – 814414 MASKA (EAN: 5045733302187 BIAŁA, 5045733351659 BRĄZOWA, 5045733351666 CZARNA)

Szczegóły:

Komunikat dotyczący bezpieczeństwa produktu – 90033 5X30G DORITOS CHIPSY SEROWE (EAN: 5000328452227)

Szczegóły: