make a dealz!

Obserwuj nas

Sklepy

Tak, sieć Dealz wydaje gazetki z ofertą specjalną. Nowy numer pojawia się średnio co 2 tygodnie.

W Dealz każdy znajdzie coś dla siebie i dla rodziny, zawsze w najniższych cenach. Oferujemy artykuły spożywcze, kosmetyczne, do domu, elektroniczne, papiernicze, dla zwierząt, narzędzia do majsterkowania czy gadżety na imprezę. Atrakcyjne ceny markowych produktów obowiązują zawsze i każdego dnia, nie tylko na szczególne okazje. Zapraszamy do sklepów naszej sieci!

Nie jesteśmy w stanie udzielać informacji o bieżącej dostępności wybranego produktu. Ze względu na duże zainteresowanie dostępność różnych artykułów szybko się zmienia. Zachęcamy zatem do odwiedzenia sklepu Dealz. Nasza obsługa na miejscu chętnie Państwu pomoże w znalezieniu odpowiedniego towaru lub jego zamiennika. Zapraszamy także do zapoznania się z aktualną gazetką Dealz i śledzenia nowości na naszym profilu na Facebooku.

Nie prowadzimy sprzedaży internetowej ani wysyłkowej, nie mamy możliwości zamówienia produktu dla Ciebie, ale zachęcamy do śledzenia naszej oferty. Wszystkie produkty dostępne są wyłącznie w sklepie stacjonarnym.

Listę sklepów Dealz wraz z godzinami otwarcia znajdziesz na: https://dealz.pl/sklepy/.

Cały czas pracujemy nad rozwojem naszej sieci sklepów stacjonarnych. Chcemy być jak najbliżej Was – Klientów. O każdym otwarciu na pewno będziemy informować na naszym fanpage’u na Facebooku oraz stronie www.

Bardzo zależy nam na jak najwyższych standardach obsługi Klienta w sklepach Dealz, dlatego każda uwaga jest dla nas niezwykle cenna. W tym wypadku możesz zgłosić uwagę dotyczącą obsługi sklepu. By to zrobić, prosimy o podanie w wiadomości prywatnej na Facebooku daty i miejsca zdarzenia wraz z opisem sytuacji.

Wszystkie ogłoszenia dotyczące możliwości pracy w Dealz znajdziesz na naszej stronie w zakładce „Kariera”: https://dealz.pl/kariera/.

Zwroty, wymiana, gwarancja

Zadowolenie Klientów jest dla nas bardzo ważne, dlatego oferujemy możliwość zwrotu zakupionego towaru na określonych warunkach. Produkty niespożywcze można zwrócić w ciągu 30 dni od daty zakupu, po okazaniu paragonu fiskalnego, potwierdzenia płatności kartą lub faktury. W przypadku zakupu na tzw. fakturę konieczne będzie wystawienie przez nas faktury korygującej. Klientom oferujemy zwrot pieniędzy lub wymianę na inną sztukę. Zwracany artykuł musi być w oryginalnym opakowaniu, kompletny, bez śladów użytkowania i zakupiony na terenie Polski. W przypadku tekstyliów, produkt musi być opatrzony oryginalnymi metkami. Zwrotów lub wymian można dokonywać tylko w sklepie, w którym był zrobiony zakup. Zwrotom nie podlegają następujące produkty: spożywcze, termometry, nośniki danych, gry i programy komputerowe, żarówki, kamery i aparaty fotograficzne, baterie i akumulatory, depilatory, golarki wielo- i jednorazowego użytku, książki i czasopisma, płyny samochodowe, bielizna i stroje kąpielowe, kosmetyki, detergenty, biżuteria, rośliny i sadzonki, środki higieny osobistej, chemia gospodarcza, płyty CD i płyty DVD. (DEALZ Polska zastrzega sobie prawo do zmiany powyższych zasad).

Płatności

Tak, w Dealz akceptujemy wszystkie karty płatnicze VISA i Mastercard. Akceptujemy również płatność kuponami i kartami Pluxee (dawniej Sodexo).

Oczywiście, każdy sklep jest uprawniony do wystawiania faktur VAT.

Od 1 marca 2020 roku akceptujemy płatność kuponami i kartami Pluxee (dawniej Sodexo). Poniżej zamieszczamy regulamin korzystania z kuponów i kart Pluxee (dawniej Sodexo).

Regulamin korzystania z kuponów i kart Pluxee (dawniej Sodexo)

§ 1
1. Niniejszy dokument (zwany dalej jako „Regulamin”) określa zasady korzystania z kuponów i kart Pluxee (dawniej Sodexo) w sieci sklepów Dealz Polska, przy czym realizowane będą tylko Kupony Pluxee (dawniej Sodexo) i Karty Pluxee (dawniej Sodexo) (Zwane dalej Kartami i Kuponami), wyszczególnione poniżej:

KUPONY KARTY
Kupon Podarunkowy Pass Karta Podarunkowa
Kupon Żywieniowy Pass Karta Premiowa
Kupon Premiowy Pass Karta Lunch Pass
Kupon Moto Pass Karta Dziecko

2. Niezależnie od zasad określonych Regulaminem, szczegółowe zasady realizacji Kuponów określone są w regulaminie korzystania z kuponów Pluxee (dawniej Sodexo) dostępnym na www.uzytkownik.pluxee.pl oraz na poszczególnych Kuponach. Kupony muszą być realizowane w zgodzie ze wskazanymi powyżej zasadami oraz regulaminami.
3. Kupony można realizować we wszystkich sklepach sieci Dealz Polska
4. Towary zakupione przy użyciu Kuponu nie podlegają zwrotowi. Powyższe postanowienie w żaden sposób nie narusza jednak uprawnień Uczestnika wynikających z właściwych przepisów o rękojmi za wady fizyczne lub prawne lub gwarancji jeśli gwarancja została w odniesieniu do danego produktu udzielona.
5. Wymiana towaru pełnowartościowego, zakupionego przy użyciu Kuponu możliwa jest wyłącznie po spełnieniu warunków wskazanych w Regulaminie zwrotów i reklamacji towarów zakupionych w sklepie Dealz , który dostępny jest na stronie www.dealz.pl
6. Kupon nie podlega wymianie na gotówkę,
7. Użytkownikowi Kuponu nie przysługuje prawo otrzymania reszty w gotówce w przypadku, gdy wartość zakupionego towaru lub usługi jest niższa niż nominał Kuponu, Nominały bonów akceptowane to: 5zł, 10zł, 20zł, 50zł, 100zł
8. Użytkownik jest zobowiązany do zapłacenia różnicy gotówką, kartą kredytową lub do zrealizowania kolejnego Kuponu (wedle swojego wyboru), gdy wartość zakupionego towaru lub usługi jest wyższa niż nominał Kuponu,
9. Sklepy Dealz Polska przyjmują wyłącznie Kupony nieuszkodzone posiadające wszystkie zabezpieczenia przed ewentualnym sfałszowaniem,
10. Kupony posiadają termin ważności, po upływie którego nie można ich realizować.

§ 2
1. Niniejszy Regulamin może zostać zmieniony, o ile zmiana nie narusza praw nabytych,
a możliwość realizacji Kuponów może zostać zakończona. Informacja o zmianach albo o zakończeniu możliwości realizacji Kuponów zostanie umieszczona na stronie www.dealz.pl
2. Zmiany w niniejszym Regulaminie albo zakończenie przez Dealz Polska Sp. Z o.o. możliwości realizacji Kuponów wchodzi w życie nie wcześniej niż po 14 dniach od dnia ogłoszenia na zasadach określonych powyżej. Dokładna data wejścia w życie zmian zostanie wskazana w powiadomieniu o zmianie albo zakończeniu możliwości realizacji Kuponów.
3. Postanowienia Regulaminu podlegają przepisom prawa polskiego. W kwestiach nieuregulowanych Regulaminem zastosowanie mają przepisu kodeksu cywilnego oraz innych ustaw.
4. Wszelkie spory wynikłe z tytułu wykonania zobowiązań związanych z niniejszym Regulaminem będą rozstrzygane przez właściwy sąd powszechny.

Paragon na kwotę do 450,00 zł brutto (włącznie) z nr NIP stanowi fakturę uproszczoną. Oznacza to, że nie wystawimy do takiego paragonu pełnej faktury VAT.

Numer faktury uproszczonej znajduje się pod kodem kreskowym, jest to barcode, który zawiera dane o transakcji.

Nie, nie mamy podstaw do wystawienia faktury VAT do faktury uproszczonej. Faktura uproszczona jest już dokumentem księgowym.

Wyszukaj najbliższy sklep Dealz

SZEROKA
OFERTA
MIĘDZYNARODOWE
MARKI
SUPER
CENY
SEZONOWE
PRODUKTY
18 KATEGORII
3000 PRODUKTÓW
NOWE OFERTY
KAŻDEGO DNIA

Informacje dla klienta

Lista sklepów objętych promocją Superokazje w Twoim dealz

Szczegóły:

Komunikat dotyczący bezpieczeństwa produktu – 814437 WISZĄCA DEKORACJA (EAN: 5045733253472)

Szczegóły:

Komunikat dotyczący bezpieczeństwa produktu – 814414 MASKA (EAN: 5045733302187 BIAŁA, 5045733351659 BRĄZOWA, 5045733351666 CZARNA)

Szczegóły:

Komunikat dotyczący bezpieczeństwa produktu – 90033 5X30G DORITOS CHIPSY SEROWE (EAN: 5000328452227)

Szczegóły: